Торги на електронному аукціоні необробленого дерева в Рівному

На початку року було прийнято рішення, яким передбачено дозвіл для жителів міста Рівного брати участь в онлайн-торгах на офіційному сайті електронного ресурсу прогресивної системи «Прозорро Продажі» – sale.uub.com.ua. Ця можливість дозволила змінити ситуацію на ринку збуту необробленого дерева, так як раніше це відбувалося із застосуванням корумпованих схем. Реалізація заготовленого дерева на відкритих електронних майданчиках дає можливість збільшити кількість добропорядних учасників, а насамперед, зробить їх вигідними.

Проведення аукціонів із закупівель необробленої деревини в м. Рівне

Як зазначено раніше, відтепер необроблена деревина, яку було заготовлено заздалегідь, відтепер ліне господарство може реалізувати шляхом виставлення на електронні торги в системі «Прозорро.Продажі». Насамперед, мова йде про Українську універсальну біржу, яка є офіційним та сертифікованим електронним майданчиком для здійснення закупівель.

Відповідно до змін в законодавстві, не підлягає реалізації наступні види лісо заготовок:

  1. Заготовлений заздалегідь запас, що призначається для потреб національної армії;
  2. Сировина, яка планується до використання у випадку настання надзвичайної ситуації;
  3. Необроблена деревина, яка призначається для будівництва та опалення жилих будинків, державних та комунальних установ відповідно до укладених колективних договорів;

Використання сучасного модуля системи «Прозорро.Сейлз», для реалізації електронної торгівлі необробленою деревиною на території Рівненщини та інших регіонів країни, допомагає робити такі торги максимально відкритими та чесними по відношенню до спільноти. До цього прийшла нова влада, маючи на увазі головну мету – подолання корупції на території України.

Пі час відкритих торгів на майданчиках «Прозорро.Продажі», всі бажаючі мають можливість ознайомитись із результатами та ходом проведення аукціону. Також загальнодоступною є інформація щодо об’єму, вартості та умов проведення аукціону на необроблену деревину. Централізований облік деревини наряду із застосуванням системи «Прозорро.Продажі», допоможуть максимально позбавитись можливості проведення тіньових схем.

Чому вибір має впасти саме на Українську універсальну біржу

Для того, щоб подивитись актуальну інформацію щодо доступний на цей час електронних торгів з купівлі –продажу необробленої деревини на Тернопільщині, достатньо просто перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-m-rivne-sale-uub-com-ua.

Це можливо за допомогою зручного функціоналу сайту Української універсальної біржі, яка розпочала свою роботу ще у 1997 році. З 2016 року, УУБ є офіційним майданчиком для системи «Прозорро.Продажі», а тому лише за допомогою цього онлайн ресурсу можливо зареєструватися на участь у аукціоні.

Окрім того, «Українська універсальна біржа» пропонує свої користувачам завжди бути обізнаним про нові торги. Для цього, платформа здійснює розвилку із популярними та важливими пропозицій, які ви самостійно обираєте в особистому кабінеті. Таких функціонал доступний лише на УУБ, тому вибір платформи очевидний.

Для того, щоб отримати інструкцію по користуванню сайтом, або як прийняти участь електронних торгах, рекомендується переглянути відеоматеріали на офіційному каналі платформи YouTube. Посилання на канал можна знайти на сайті, або у телеграм каналі. В разі необхідності отримання консультації з юридичних питань, або питань функціоналу сайту, професійна служба підтримки користувачів завжди допоможе.